Asus Türkiye Zenfone 3 için son hazırlıkları yapıyor

Asus Türkiye Zenfone 3 için son hazırlıkları yapıyor

Asus’un merakla beklenen akıllı telefonu Zenfone 3 çok yakında Türkiye’de olacak. Daha önce Türkiye satış tarihi hakkında bilgileri aktardığımız cihaz için Asus Türkiye sıkı bir çalışma içerisinde.

Uzun süre telefon piyasasını yoklayan sonrasında ise Zenfone  ailesi ile hızlı bir giriş yapmayı başaran Asus, yeni telefon serisi Zenfone 3 ile dünya çapında piyasalara girmişti. Zenfone 4, 5, 6 gibi modelleri ile 2014 yılında uygun fiyata en alınabilir telefonlardan birisini ortaya koyan firma, Zenfone 2 ile birlikteyse hayatımıza 4 GB RAM’i sokmuştu. Şu an amiral gemisi telefonlarda standart olma yolunda ilerleyen 4 GB RAM ilk olarak Asus Zenfone 2’de karşımıza çıkmıştı. Firma ivme yakalamasında büyük bir rolü olduğu düşünülen İntel ile olan ortaklığını bitirse ve Qualcomm işlemcileri kullanmaya başlasa da iddiasını sürdürüyor.


Instagram’a merakla beklenen özellik geliyor


Geçtiğimiz aylarda tanıtılan ve 3 ayrı model halinde satışa çıkan Zenfone 3 serisi, yenilenen tasarımı ve makul fiyatı ile tercih listesine eklenmeyi başarabiliyordu. Dünya çapında uzun süredir satışta olan ancak bir türlü ülkemize gelmeyen telefonla ilgili Asus Türkiye’den yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Firma pek çok kez ertelemek zorunda kaldığı lansmanını kasım ayının başında gerçekleştirecek. Lansmanın hemen ardından ise satışa sunulacak olan telefonlar perakende kanalları dışında operatörler yoluyla da satılacak. Özellikle belli modellerin operatörler yoluyla satılacağı belirtilen telefonların fiyatları ise sır gibi saklanıyor. Zenfone 2 lansmanında da lansman anına kadar Türkiye satış fiyatını sır gibi saklayan firma yeni telefonunda da aynısını yapacağa benziyor. Yetkililerden alınabilen tek bilgi ise fiyatın kullanıcıları üzmeyeceği yönünde.


Asus Basın için Son Hazırlıklarını Yapılıyor


Basın iletişimine ve reklam çalışmalarına önem veren firma, şimdiye kadar olduğu gibi yine basın ile temas halinde olacak. Asus Türkiye’nin PR bölümüne yeni katılan Ender Yıldız’ın yanı sıra diğer çalışanlar da basın ile olan iletişim ve reklam faaliyetlerinde görevler üstlenecek. Gelen bilgile

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS