Avea Türk Telekom olarak karşımıza çıktı

Avea Türk Telekom olarak karşımıza çıktı

Geçtiğimiz yıl yaz aylarında mağazalarda değişikliğe giden Türk Telekom ve Avea grubu ikinci bir yenilikle karşımıza çıktı.

Hepimizin bildiği adıyla Avea isimli GSM operatörü artık Türk Telekom olarak hizmet verecek. Bugün düzenlenen etkinlikte ilk etapta Türk Telekom’un yeni logosu basına tanıtıldı. Sonrasında gösterilen tanıtım ve reklam filmlerinde sahnede kendine yer bulan telefonun operatör isminde Avea yerine Türk Telekom yazması dikkat çekiciydi.TTNET servisleri de artık tek çatı altından verilecek. Avea, TTNET ve Türk Telekom bundan böyle sadece Türk Telekom adıyla karşımıza çıkacak. Avea ve Türk Telekom mağazalarındaki değişiklik kısa süre içerisinde başlayacak. Önümüzdeki günlerde Avea kullanıcıları telefonlarının GSM operatörü bölümünde “Türk Telekom” ismini görmeye başlayacak.


turk-telekom-yeni-logo-etkinlik-2


“Tek Telekom Türk Telekom”


Mağazalarda tekrar değişikliğe gidecek olan Türk Telekom grubunun bu değişikliğinden Avea mağazaları da etkilenecek. Yeni logoda yer alan üçgenler Türk Telekom bünyesindeki diğer şirketleri temsil ediyor. Daha hızlı ve daima ileriye fikriyle hazırlanmış olan logoda geriye dönük üçgenler dikkat çekiyor. Geriye dönük üçgenler ise Türk Telekom’un 175 yıllık tarihini hatırlatmak amacıyla tercih edilmiş. Önümüzdeki günlerde ciddi bir yapılanma içerisine girecek olan Türk Telekom, heyecan uyandıran yeni logosuyla karşınızda.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS