Son Dakika

Benzeri yok

A A

27.02.2016 - 08:00 Son Güncelleme:

Kickstarter şu günlerde dikkat çekici bir projeye ev sahipliği yapıyor. Birkaç müziksever tarafından yaratılan Mighty son derece basit bir işleve sahip. Spor veya benzeri bir hareketli aktivite içerisindeyken müzik dinlemenin zorluğuna çözüm getiren ürün karşınızda. İşte son derece ufak ve bir mandal ile her hangi bir yere tutturulabilen Spotify müzik oynatıcısı. Devam etmeden önce ürünün dünyada tek olduğunu da belirtelim.

Benzeri yok

Fikir oldukça basit. Müzik dinlerken telefon taşımak istemiyorsanız Mighty bu soruna çözüm getirmeyi vaad ediyor. Tıpkı sıradan bir MP3 oynatıcı gibi görünen bu ürün iPad Shuffle ile benzerlikler taşıyor. Ancak içerisinde Android işletim sistemi bulunuyor.

2 GB dahili depolama alanı, Bluetooth ve Wi-Fi bağlantı seçeneği, 250 mAh kapasiteli batarya, 45 dakikalık kısa şarj süresi, 5 saat aralıksız şarkı oynatma gibi özelliklere sahip olan ürünün basit bir çalışma mantığı var.

Mighty Android ve iOS uygulamalarına sahip. Ürünü satın aldığınızda öncelikle yapmanız gereken şey akıllı telefonunuzla eşleştirmek.

mighty-1

Sonrası ise oldukça basit. Mighty sizin Spotify hesabınızdan istediğiniz şarkıları kendi içerisinde depolayabiliyor. Böylelikle müzik dinlerken akıllı telefonunuzu yanınızda taşımak zorunda kalmıyorsunuz.

4.5G'yle uyumlu akıllı telefonların tam listesi

Projenin hedefi 250 bin rolar ve şimdiden yarısına ulaşılmış durumda. 70 Dolar vererek Mighty isimli ürüne erken erişim fırsatını yakalayabiliyorsunuz. Sonrasında ise yaklaşık 80 Dolardan satışa çıkması bekleniyor.