Bixby kullanıcısına iş bulacak

  1. Teknoloji
Bixby kullanıcısına iş bulacak
Bixby kullanıcısına iş bulacak

Geçtiğimiz dönemde Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleriyle birlikte duyurulan sesli kişisel asistan Bixby, gelişmeye devam ediyor. Son yenilik ise LinkedIn tarafında. Bixby ile LinkedIn kullanımı kolaylaştırıldı.

LinkedIn’in resmi blog sayfasında duyurulan bu gelişmeye göre, Bixby, Samsung kullanıcılarının profesyonel iş hayatına bazı katkılar sağlayabilecek. LinkedIn içeriklerine ve takvimlerine Bixby aracılığı ile ulaşılabilecek. Bu sayede LinkedIn sosyal ağının kullanımı kolaylaşacak.

Bixby’nin ana ekranında yaklaşan LinkedIn etkinlikleri görülebilecek ve LinkedIn gündemi yine Bixby aracılığı ile takip edilebilecek. Yine Bixby kullanarak LinkedIn içerisinden mesaj gönderimi yapılabilecek. Kullanıcı profillerinin önizlemesine de imkan tanıyacak olan Bixby, şimdilik bu konuda rakipsiz konumda.

LinkedIn’i Bixby ile kullanmak için konum servislerinin açık olması ve Samsung Hesabı’nın aktif olması gerekiyor. İlgili ekran görüntülerini aşağıda görebilirsiniz.

Bixby LinkedIn

Bu konuda Bixby’nin en büyük avantajı, diğer sesli asistanların hiçbiri şimdilik LinkedIn’e destek vermiyor. Ancak hemen hepsi farklı üçüncü parti uygulamalara destek vermeye başladı. Samsung Bixby ile LinkedIn kullanımının önümüzdeki dönemlerde daha fazla detaylandırılması bekleniyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS