Black Panther kaldığı yerden devam ediyor

Black Panther kaldığı yerden devam ediyor

Black Panther kaldığı yerden devam ediyor

Black Panther rolünde oynayan Chadwick Boseman’ın ölümüyle hayranları üzen serinin ikinci filminden set görüntüleri geldi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Marvel Studios’un Kara Panter filminden gelen set fotoğrafları filme dair bir bakış sundu. Fotoğraflar Cambridge, MA’daki Massachusetts Institute of Technology’de çekildi. Görüntülerde karşımıza çıkan Thorne bir sırt çantasıyla kampüste dolaşırken sportif sivil kıyafetleriyle görüntülendi.

Kara Panter devam filmi şu anda çekiliyor. Marvel Studios Başkanı/MArvel Kreatif Direktörü Kevin Feige kısa süre önce “Black Panther: Wakanda Forever’ı çekiyoruz. Riri Williams’ın karakteriyle Black Panther 2’de tanışacaksınız” ifadelerini kullandı. Riri Williams karakteri 2016’da Invincible Iron Man ile çıkış yapmıştı. Karakter, Tony Stark’ın zırhını kullanan ve sonunda Ironheart takma adını alan 15 yaşında bir genç deha olarak karşımıza çıkıyor. Yeni bir karakter olsa da Marvel evreninde önemli bir yere sahip olacak gibi görünüyor.

Wakanda Forever’ın ardından Riri, kendi Disney+ serisie sahip olacak. Bu söylentiler Mayıs 2020’ye kadar uzanıyor. Söylentiler, Aralık ayında Dinsey Yatırımcı Günü sunumu sırasında Marvel Studios tarafından resmi olarak doğrulandı. Ironheart karakteri daha önce Marvel Rising: Heart of Iron ve Marvel’s Spider-Man (Sofia Wyle tarafından seslendirildi) gibi projelerde yer almıştı.