Blades of Persia, For Honor 19 Mart'ta oynanabilecek

Blades of Persia, For Honor 19 Mart'ta oynanabilecek

Prince of Persia hayranları uzun yıllardır Ubisoft’tan yeni bir oyun bekliyorlar. Ubisoft bu beklentiye henüz bir cevap vermiş değil ama karakteri For Honor’da oynanabilir hale getirerek bir anlamda hasret gidermemize imkan sağladı.

Blades of Persia, For Honor için piyasaya sürülecek yeni haritalar, oynanış modları, kostümler ve Prince of Persia’yı içeren yeni bir oyun modu.


19 Mart 2020 ‘de yapılacak olan bir etkinlikle tanıtılacak olan Ruler of Time aslında klasik Dominion modu. Ancak içerisinde zaman hükümdarı Prince of Persia yer alıyor. Pers prensi kılıcını kullanarak düşmanlarını öldürüyor. Ayrıca zamanı geri alabileceği zaman bükücü bıçağını da kullanıyor.


Blade of Persia, Pers prensini özleyenler için birazcık ilaç olabilir. Çünkü oyunun hayranları 2010 yılında piyasaya sürülen Prince of Persia: The Forgotten Sands’dan beri konsollara veya PC’ye oyun gelmesi için mücadele ediyorlar. 2010 yılından beri elbette piyasaya sürülen Prince of Persia oyunları mevcut. Örneğin Prince of Persia 2: The Shadow ve The Flame ve Prince of Persia: Escape olarak hatırladığımız bu oyunlar mobil platform için geliştirildi. Ayrıca prensin son oyunu olan The Digger of Time VR platformuna yönelik piyasaya sürüldü.


Prince of Persia ve For Honor işbirliği olan Blades of Persia için yayınlanan tanıtım filmi aşağıda yer alıyor. Bakalım Ubisoft bu hamlesini biraz ileri taşıyıp oyunun yeni versiyonunu PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya sürecek mi?


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS