Bu ay ücretsiz olarak verilecek olan PS Plus oyunlar

Bu ay ücretsiz olarak verilecek olan PS Plus oyunlar

Sony, PS Plus abonelerine Ocak 2020 ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunları açıkladı. Sony’den yapılan açıklamada 2020’nin ilk ayında Uncharted The Nathan Drake Collection ve Goat Simulator oyunlarının, PS Plus abonelerine ücretsiz olarak sunulacağı belirtildi.

Açıkçası PlayStation sahibi olup da ilk 3 Uncharted oyununu deneyimlemeyen kalmış mıdır önemli bir soru işareti. Muhtemelen pek çok PS4 sahibi bu oyunları oynamıştı. Yine çok büyük bir ihtimalle bu oyunlar zaten kütüphanesinde yer alıyordur. Dolayısıyla Uncharted The Nathan Drake Collection, bu oyunları denememiş biri için muazzam bir hediye. Fakat PS Plus abonesi olup da daha önce Uncharted oynamamış olmak hayli düşük bir ihtimal diyebiliriz.


Bir diğer konu ise Goat Simulator. Hatırlanacağı üzere Kasım 2019’da da Goat Simulator PS Plus’da ücretsiz olarak verilmişti. Dolayısıyla Türkiye’nin de aralarında bulunduğu bazı bölgelerde bu oyunun değişme ihtimali kuvvetle muhtemel.
Sonuç olarak PlayStation Plus Ocak 2020 oyunları pek de bekleneni veri diyemeyeceğiz. Yine de bu oyunları kütüphanenize ekleyip ileri PS5 ile tekrardan deneyimleme şansınız olduğunu unutmayın.


Malum 2020 sonunda çıkacak olan PlayStation 5, PlayStation 4 oyunlarını da geriye uyumlu olarak çalıştırabilecek.


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS