Bu fragman görülmeye değer

Bu fragman görülmeye değer

Microsoft’un E3’te tanıttığı Forza Horizon 4, Grand Theft Auto 5’e konuk oldu. RavenwestR1 isimli YouTube kanalı Forza Horizon 4’ün fragmanını GTA 5’te yeninden oluşturdu. Bu fragman görülmeye değer.

Microsoft, E3 2018 etkinliğinde sevilen yarış oyunu serisi Forza’nın, yeni oyunu olan Forza Horizon 4’ü duyurmuştu. Horizon 4 için fragman yayınlayan Microsoft cephesi, oyunun grafikleri ile ön plana çıkacağının sinyallerini vermişti. Bugün ise 2013 yılında çıkan ve hala oynan GTA V, Horizon 4’ü ağırladı.

RavenwestR1 isimli YouTube kanalı Grand Theft Auto 5‘e yüklemiş olduğu araç paketi ile Horizon 4’ün fragmanını çekti. 5 yıllık görsellerine rağmen Horizon 4’ü yakalayan GTA V, sadece gölgelendirme ve kaplamalarda güncel teknolojinin gerisinde kalıyor.

Horizon 4 tanıtım videosundaki neredeyse tüm yerleri modlar ile GTA V’e eklemeyi başaran RavenwestR1, ortaya oldukça ilginç bir videonun çıkmasını sağlamış. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve bu şahane video ile sizleri baş başa bırakalım.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS