Çevrimiçi müzik stüdyosunda çnemli bir değişiklik yaptı

Çevrimiçi müzik stüdyosunda çnemli bir değişiklik yaptı

Çevrimiçi müzik stüdyosunda çnemli bir değişiklik yaptı

Spotify Soundtrap’ı artık uzaktaki arkadaşlarıyla müzik yapmak isteyen sanatçılar için daha kullanışlı hale geliyor.Spotify, artık birden fazla kişinin bir melodide gerçek zamanlı olarak değişiklik yapmasını ve görmesini sağlayan canlı bir işbirliği özelliği için bir beta sürümü sundu. Şirket yeni güncellemesi ile sanatçılara yeni özellikler sunacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Başka bir beta sürümü çalışmanızı korumak için bir otomatik kaydetme özelliği ekleyecek.  Böylece üzerinde çalıştığınız veriler kaybolmayacak. Herhangi bir teste katılmamayı tercih ediyorsanız, besteci arkadaşlarınıza rehberlik etmek için artık parçalar üzerinde Google Dokümanlar tarzı yorumlar bırakabilirsiniz.

Soundtrap ayda 10 dolardan veya yıllık ödeme yaparsanız ayda 8 dolardan başlıyor. Bu, Soundation (yıllık ödeme yapıldığında ayda 5 ABD doları) gibi ortak çalışmaya uygun bir alternatif kadar uygun maliyetli değil, ancak sınırsız projeler peşindeyseniz bu uygulama sizin için daha uygun olabilir. İsveçli müzik dinleme şirketi şu anda ciddi anlamda bir kitleye sahip.

Spotify Apple Music ya da YouTube Music gibi rakiplerini tamamen geride bırakmış durumda. Bu kapsamda çalışmalarını artıran şirketin yeniliklerini görmeye devam edeceğiz gibi görünüyor. En çok kullanıcıya sahip uygulamalar arasında dikkat çeken müzik dinleme uygulaması ciddi anlamda yenilikler sunmaya devam edecek.