Son Dakika

Chun-li ve Ryu Fortnite evrenine katılıyor

Chun-li ve Ryu Fortnite evrenine katılıyor

Chun-li ve Ryu Fortnite evrenine katılıyor

Street Fighter dünyası yakında Fortnite ile kesişecek gibi görünüyor. Oyunun iki favori karakteri Ryu ve Chun-Li önümüzdeki birkaç gün içinde Fortnite’ın eşya mağazasına katılacak.

Ünlü video oyunu savaşçısı Chun-Li, yeni Mortal Kombat filminde kendine yer bulamamıştı. Ancak kendisi ve diğer Street Fighter simgesi Ryu yakında Fortnite’da oynanabilir karakterlerden olacaklar.

Hem Chun–Li hem de Ryu, 20 Şubat Cumartesi günü saat 19:00’da Fortnite’ın oyun içi mağazasında satışa sunuldu. Sızıntılar, Eurogamer tarafından tespit edildi. Ardından konuyla ilgili tweetler yağmaya başladı. Sızıntı haberlerde Street Fighter 2 oyunundan Suzaku Castle bölümü yer alıyor.

Eğer dikkatli dinlerseniz Ryu temasının biraz değişik bir versiyonu duyabilirsiniz.

StreetFighter 2’nin Suzaku Kalesi seviyesinin bir bölümünü gösterdiler. Ve dikkatlice dinlerseniz, Ryu’nun temasının çarpıtılmış bir versiyonunu duyabilirsiniz. Twitter’da oyun hakkında tweetler paylaşan bir hesap olan ShiinaBR, daha sonra oyunun kodunda buldukları Ryu ve Chun–Li görünümlerinin bir görüntüsünü tweetledi.

Fortnite açısından son bir kaç ay yoğun geçti. Epic, geçen yılın sonunda PlayStation 5 ve Xbox Series X / S’nin çıkışını kutlamak için God of War’dan Kratos’u ve Halo’dan Master Chief’i ekledi. Fortnite’ın Sezon 2 Bölüm 5’i, diğer popüler franchise’ların yanı sıra Mandalorian ve Walking Dead’den karakterleri de beraberinde getirdi.