Cyberpunk 2077 olması gerekenden 2 yıl erken çıkmış

Cyberpunk 2077 olması gerekenden 2 yıl erken çıkmış

Cyberpunk 2077 olması gerekenden 2 yıl erken çıkmış

2020’nin en çok beklenen oyunu Cyberpunk 2077 hakkında şok gerçekler ortaya çıktı. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Oyun sektörünün uzun yıllardır beklediği yapımlardan biri olan Cyberpunk 2077 geç de olsa raflardaki yerini almıştı. Fakat oyunun hatalarla dolu bir şekilde satışa sunulması oyun severlerin tepkisini çekti. CD Projekt RED oyunun iadelerini kabul edeceğini açıklamasına rağmen yapımcı ekibe olan tepkiler dinmek bilmedi.

Geçtiğimiz günlerde oyun hakkında pek çok gerçekte ortaya çıktı. CD Projekt RED ekibinden bazı çalışanların verdiği röportaja göre oyunun tam anlamıyla hazır olması 2022 yılını bulacakmış.

E3’te gösterilen ve herkesi kendisine hayran bırakan demo ise sahteymiş. Çalışanlar bu demonun hazırlanması için hayli emek sarf etmişler. Zaten bu demo da oyunun çıkış tarihini aksatmış.

Bazı çalışanların gün içerisinde 16 saate varan mesailer yapmak zorunda kaldığı ve bu yüzden ailevi sorunlar yaşadığı da ortaya çıktı.

En kötüsü ise oyun satışa çıkacağı zaman hazır olmadığı biliniyormuş. Yani hazır olmayan bir oyun tamamen bilinçli bir şekilde satışa çıkarılmış.

CD Projekt RED tepkilerin bu kadar ağır olacağını düşünmemiş. Dolayısıyla tepkilerden sonra da iadelere hemen başlamışlar.

Genel olarak verilen demeçlere bakılırsa oyundaki eksiklerin giderilmesi öyle ya da böyle 2022 yılını bulacak. Eğer hala Cyberpunk 2077’yi almadıysanız. Biraz daha sabredip tamamen tamamlanmış bir halde satın almanızı tavsiye ederiz. Elbette tercih sizin.