Dark Phoenix için özel bir tanıtım videosu yayınlandı

Dark Phoenix için özel bir tanıtım videosu yayınlandı

X-Men evrenindeki dengeleri kökünden değiştirecek olan X-Men Dark Phoenix filmi için yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı.

Bilindiği üzere söz konusu X-Men evreni olduğunda işler hayli karışık ilerliyor. Karakterler sürekli geçmiş ve gelecek arasında mekik dokudukları için evrenin geleceği her defasında sıfırdan yazılıyor.


Nitekim serinin yeni filmi Dark Phoenix de X-Men evrenindeki cevapsız kalmış bazı soruları yanıtlamak için önemli bir yapım. Jean Grey’in güçlerini keşfetmesi ve karanlık tarafının baskın çıkması sonucu Dark Phoenix’e dönüşmesini konu edinecek olan yapım tüm dünya ile aynı anda ülkemizde de 7 Haziran’da vizyona girecek.


Game of Thrones dizisiyle ününe ün katan Sopihe Turner’ın Jean Grey olarak karşımıza çıkacağı yapımda James McAvoy, Michael Fassbender ve Jennifer Lawrence gibi isimler de rollerine geri dönecek.


Daha önceki X-Men filmlerinde yapımcı ve senarist olarak karşımıza çıkan Simon Kinberg’in bu kez yönetmen koltuğunda oturacağı yapım için yayınlanan özel videoya göz atabilirsiniz.


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS