Deadpool 3 için beklenen açıklama sonunda geldi

Deadpool 3 için beklenen açıklama sonunda geldi

Deadpool 3 için beklenen açıklama sonunda geldi

Hugh Jackman’ın hayat verdiği Wolverine karakteri, yeni Deadpool filminde yer alacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ryan Reynolds’ın başrolünü üstlendiği solo filmleriyle bir anda Marvel’ın en sevilen karakterlerinden birine dönüşen Deadpool, biraz gecikmeli de olsa beyaz perdeye geri dönüyor. Hatırlarsanız Deadpool’un da parçası olduğu X-Men’in hakları Fox anlaşmasıyla Disney’e geçince Deadpool serisinin geleceği belirsiz hale gelmişti.

Çünkü X-Men’i zamanla Marvel Sinematik Evreni’ne dahil etmek isteyen Disney, daha önce yapılan X-Men filmlerini görmezden gelmeyi seçti. Neyse ki Disney Deadpool’a ayrı bir tarife uygulamayı seçti ve Deadpool 3’a yeşil ışık yaktı.

O günden beri heyecanla beklediğimiz Deadpool 3, dün gelen açıklamayla birlikte daha da heyecan verici bir hal aldı. Sosyal medyadaki eğlenceli paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelen Ryan Reynolds, dün bir video yayınlayarak X-Men hayranlarının uzun süredir duymayı beklediği müjdeyi verdi:

Yeni Deadpool filminde Wolverine karakteri de yer alacak ve sevilen karaktere bir kez daha yıldız oyuncu Hugh Jackman hayat verecek.
Bildiğiniz gibi yıllarca Wolverine karakterini canlandıran Hugh Jackman, Logan filmiyle bu karaktere veda etmiş ve bu etkileyici vedanın ardından karaktere bir daha hayat vermeyeceğini açıklamıştı. Jackman’ın niyeti bir daha bu rolü canlandırmamaktı. Ancak yıldız oyuncunun Ryan Reynolds ile olan arkadaşlığı bu kararını değiştirmesini sağladı.

Son yıllarda sık sık bir araya gelerek Marvel hayranlarını heyecanlandıran paylaşımlarda bulunan ve bir gün Deadpool ile Wolverine’i birlikte göreceğimiz konusunda bizi umutlandıran ikili, sonunda bu umutları boşa çıkarmadı ve gerçekten de bir araya gelmeye karar verdi.