Dell Inspiron 7000 incelemesi

Dell Inspiron 7000 incelemesi

Dell, Inspiron ve XPS ailesinin en yeni üyelerini tüketici elektroniği fuarı IFA 2018’de görücüye çıkardı. Dell Inspiron 7000 2’si 1 arada bilgisayar ailesi performans ve üstün tasarımı bir araya getiriyor.

Akıcı bir his veren ve şık bir tasarıma sahip, yeni Dell Inspiron 7000 2’si 1 arada bilgisayar ailesi havalı fırçalanmış alüminyum dış yüzeyi ile dikkat çekiyor.

13, 15 ve 17 inç ekran boyutlarında sunulan, 2’si 1 arada bilgisayarlar Intel 8. Nesil U Serisi işlemciler, isteğe bağlı 4K UHD ekranlar ve gizli havalandırma kanallarından sıcak havayı dışarı atan termal akış da dahil olmak üzere, premium özellikler sunuyor ve uzun süreli bilgisayar kullanımında, üst düzey performans vadediyor.

13 ve 15 inç modellerin üç tarafında, bu teknolojiyi kullanan ilk bilgisayara entegre USB kamerası olan ve Temporal Noise Reduction (Zamansal Gürültü Bastırma) özelliği ile yetersiz ışıkta yüksek performans sergileyen yeni 2,7 mm’lik minyatür web kamerası sayesinde, dar çerçeveler bulunuyor.

Buna ek olarak, 15 ve 17 inç modellerde, grafik kalitesini artırmak için isteğe bağlı NVIDIA GeForce MX150 ve tek sürücü performansını yükseltmek için isteğe bağlı Intel OptaneTM Bellek de sunuluyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS