Dell'den interaktif tahta

Dell'den interaktif tahta

Çoğunlukla konferanslarda veya eğitim kurumlarında görmeye alıştığımız interaktif tahtalar üzerinde sunum gerçekleştirmek vazgeçilmez bir hal aldı. Dell bu açığı karşılamak adına 70 inçlik bir interaktif tahta piyasaya sundu.

Genellikle eğitim kurumlarında ve konferans gibi durumlarda tercih edilen interaktif tahtalar üzerinde sunum yapmak oldukça kullanışlı bir hal aldı. Geçmiş yıllara oranla akıllı tahta teknolojisinin gelişmesi artık ek bir aparata ihtiyaç duymadan kullanma olanağınıda geliştirmiş bulunmakta.


Dell C7017T adındaki ürün, interaktif konferans odası monitörü şeklinde kullanım olanağına sahip. 70 inçlik büyük bir ekranda Full HD çözünürlük vaat eden ürün 10 noktadan dokunmatik ve iki adet ekran kalemi de kutu içerisinde bulunuyor. Ayrıca parmak lekeleri için ekranda özel bir kaplama bulunuyor. Ürün sadece monitör olarak hizmet verebiliyor.


İnteraktif alanda pek çok uygulamaya destek veren Dell C7017T, opsiyonel bir adaptör ile kablosuz olarak da bağlantıda sunarken kablo tarafında ise HDMI, VGA ve DP portlarıda barındırıyor.


3 yıl garanti sunan cihaz 5000$ gibi bir fiyatla tüketicilerin karşısına çıkıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS