Diablo III Ön Siparişe Açıldı!

Diablo III Ön Siparişe Açıldı!

Diablo III Ön Siparişe Açıldı!

Bekleyiş sona eriyor. 15 Mayıs’ta çıkacak olan Diablo III, 110’TL’den Türkiye'de ön siparişe açıldı.

Diablo III’ün ayak sesleri netleşti. Büyük çıkışa sayılı günler kala Diablo III’ün üzerindeki gizem kalkıyor ve detaylar tek tek gün yüzüne çıkıyor. Bu heyecanlı ve uzun bekleyişe bir son vermek için Diablo III, Aral tarafından bugün www.aralgame.com adresinden muhteşem fiyatı ile ön siparişe açıldı.

Mayıs ayında piyasada olacak Diablo III, aksiyon ve maceraya susamış oyuncular için normal ve collectors paket seçenekleri ile sahneye çıkıyor. Bu yılın en fazla beklenen oyunları arasında gösterilen Diablo III’e özel olarak yapılacak olan ön sipariş çalışmasında, oyuncular sadece normal versiyonunu temin edebilecek.  Koleksiyon tutkunları için ise üretilen Collectors versiyonu oyuna özel yapılacak olan gece satışında piyasaya sürülecek.

Geliştirme ekibinin yıllar süren çalışmaları ve dünyanın dört bir yanındaki yüzbinlerce oyuncunun aylar süren beta testleri sonucunda ortaya çıkan Diablo III, oyunculara muhteşem bir aksiyon-RYO deneyimi sunmak için geliyor. Bu benzersiz deneyimde yerinizi almak için ön siparişin yapılacağı www.aralgame.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Diablo III için özel olarak organize edilecek gece satışı detayları ise ilerleyen günlerde oyunseverlerle paylaşılacak.

Diablo III Hakkında

Diablo III’ta oyuncular beş kahraman karakterden birini (barbarian, witch doctor, wizard, monk veya demon hunter) ve şeytanın tükenmek bilmeyen lejyonlarına karşı heyecan dolu savaşlara katılacaklar. Oyuncular Sanctuary’i Burning Hells’in yozlaşmış güçlerinden kurtarma görevini üstlenecek, birbirinden farklı ve tehlikeli ortamlara girecek, tecrübelerini ve yeteneklerini geliştirecek, inanılmaz güçlere sahip eşyalar bulacak ve kendilerine savaşta katılacak veya başka şekillerde yardımcı olacak önemli karakterlerle tanışacaklar.

Güçlü eşleştirme ve iletişim araçları sunan Battle.net platformunun tüm işlevlerinden faydalanacak şekilde tasarlanan Diablo III maceraseverlerin heyecan dolu işbirliği oyunları için güçlerini rahatça birleştirmelerini de sağlayacak. Battle.net ayrıca Sanctuary kahramanlarının büyük zorluklarla elde ettikleri ganimetlerini satışa sunabilecekleri, zengin özellikli Diablo III müzayede evi için de güvenli bir altyapı sunacak. Oyuncular müzayede evinde oyun altını karşılığında silahlar, zırhlar ve diğer değerli eşyalar satabilecekler. Oyuncular ayrıca müzayede evi satışlarındaki gelirlerini gerçek paraya çevirebilecek ve Battle.net Balance hesaplarında toplanan bu para ile Battle.net üzerinden aralarında Diablo III müzayede evi eşyalarının da bulunduğu çeşitli dijital ürünler satın alabilecek veya birçok bölgede PayPal™ gibi üçüncü parti ödeme servisleri sayesinde hesaplarından para çekebilecekler. Müzayede evi ile ilgili ayrıntılar önümüzdeki haftalarda açıklanacak.