Dikkat! Bazı Galaxy S8 ekranları hatalı!

Dikkat! Bazı Galaxy S8 ekranları hatalı!

Samsung’un yeni amiral gemisi modeliyle ilgili önemli bir iddia ortaya atıldı. Bazı Galaxy S8 ekranları hatalı olabilir!

Samsung’un 21 Nisan’da satışa sunacağı yeni amiral gemisi modelleri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus, şimdiden sorun çıkarmaya başladı.


Güney Kore’de hali hazırda satışa sunulan Galaxy S8 ve S8 Plus’ın bazılarında kırmızı tonlu bir ekran oluştuğu ve tüm ayarlamalara rağmen bu durumun düzelmediği belirtildi.


Gerçekten de ortaya çıkan kırmızı tonlu ekranın, herhangi bir ayara bağlı olmadığı dile getirildi. Dilerseniz bu durumun canlı örneğine aşağıdaki fotoğraftan göz atabilirsiniz.


galaxy s8


Fotoğrafta da açıkça görüldüğü üzere, telefonların ekran tonları birbirlerinden hayli farklı. Soldaki ve sağdaki modeller biraz daha kırmızıya çalarken, ortadaki model ise normal görünüyor.


Şikayetlerin hızla artması üzerine Samsung konuyla ilgili bir açıklama yapmakta da gecikmedi. Güney Koreli teknoloji devi tarafından yapılan açıklamada, bu sorunun büyütülecek birşey olmadığı dile getirildi. Eğer renk yapılan ayarlamalara rağmen düzelmiyorsa, telefonun müşteri servisinde değiştirilebileceği belirtildi.


Tabi ki insan bir telefona 4400 TL verdikten sonra bu tarz bir hatayla karşılaşması pek de hoş olmayacaktır. Fakat Samsung’un anlık değişim sözü vermesi de son derece olumlu bir yaklaşım. Tabi ki burada değiştirilen telefon mu yoksa ekran mı orası da henüz net bir şekilde ifade edilmiş değil. Şu anda konunun takipçisiyiz. Bu konu hakkında daha fazla bilgiye ulaştığımızda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS