Dirt Rally ücretsiz oldu

Dirt Rally ücretsiz oldu

Codemasters tarafından geliştirilen ve 2016 yılında satışa sunulan Dirt Rally, Steam üzerinde kısa süreliğine ücretsiz oldu. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Son dönemde dijital oyun satışındaki rekabet önemli ölçüde arttı. Malum, söz konusu PC pazarı olduğunda Valve’nin tekelinde gelişen bir sektör söz konusuydu. Fakat Epic Games’in attığı radikal adımlar sayesinde, bu pazara yeni bir oyuncu daha dahil oldu.


Epic Games Store’un kullanıcı sayısını hızlı bir şekilde her geçen gün arttırması, Steam’i harekete geçirdi. Epic Games’in her ay bazı oyunları kullanıcılara ücretsiz olarak sunmasının, kullanıcı kitlesine olan artılarını göz önünde bulunduran Valve, Codemasters tarafından geliştirilen Dirt Rally’i kısa süreliğine ücretsiz hale getirdi.


Eğer sizin de Steam üyeliğiniz varsa buradan oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bu arada dip not olarak belirtelim. Oyunun tamamen sizin olması için 16 Eylül saat 20:00’a kadar Dirt Rally’i kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Oyun akşam 20:00’dan sonra tekrardan belli bir ücret karşılığında satılmaya başlanacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS