DJ’ler için tasarlandı: Philips SHL 3265 inceleme

DJ’ler için tasarlandı: Philips SHL 3265 inceleme

Philips SHL 3265, hareket halinde bile en yüksek dinlenme deneyimi sunuyor. 80 mm genişliğinde yumuşak yastıklı dönebilen modülleri ve katlanabilen yapısı ile kolay taşıma ve saklama imkanına sahip olan bu kulaklık bozulmayan, kaliteli baslar ve hassas sesler sunuyor.

Böyle olmasının en büyük nedeni de 40 mm’lik Neodimyum sürücüleri sayesinde mükemmel ses netliği ve etkili bası bir araya getirmesi. 107 dB’lik yüksek ses düzeyinde bozulma olmaması için 22000 mW yüksek güç kullanımına sahip olan SHL3265, bu sayede her ses seviyesinde ve giriş gücünde net ve bozulmayan sesle müzik dinlemeye imkân veriyor. 32 Ohm’luk empedansı ve 8 – 27.000 Hz aralığındaki frekans tepkisi, Philips SHL3265’e önemli bir güç katıyor.


Yerleşik mikrofonu ve çağrı yanıtlama düğmesiyle birlikte eller serbest modunda telefon görüşmelerine de imkan veren SHL3265’te, akıllı tasarım ve dayanıklı menteşeler gibi özenle seçilen malzemeler, kulaklık parçalarının kolayca hareket ettirilmesini sağlıyor.


Başınıza her zaman rahatça uyacak şekilde tasarlanan kulaklık modüllerini ve baş bandını taktığınızı hissettirmeyen SHL3265’te maksimum konfor için naylon kaplamalı paslanmaz çelik baş bandı bulunuyor. Kapalı tasarlanan arka sistemi sayesinde ortam gürültüsünü engelleyerek sürükleyici bir dinleme deneyimi sunan bu kulaklık, yumuşak yastıkları sayesinde nefes alarak basıncı ve ısıyı dağıtıyor. Bu sayede ise uzun süre konforlu bir şekilde kafanızda taşıyabiliyorsunuz.


Unutmadan söyleyelim. Geleceğin DJ’leri düşünülerek tasarlanan Philips SHL3265’ın kulaklıkları, parça miksleme sırasında tek kulakla rahatça dinlemek için 165° dönme açısına çıkabiliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS