LG, yeni Bluetooth hoparlörlerini duyurdu

LG, yeni Bluetooth hoparlörlerini duyurdu

Açık ve kapalı ortamlarda kullanılmak üzere geliştirilen yeni LG PH serisi hoparlörler resmi olarak duyuruldu. LG PH1, PH2, PH3 ve PH4 ismini taşıyan yeni ürünlerin bazıları açık ortamlarda, bazıları ise kapalı ortamlara uygun.

LG PH2 ve LG PH4 hoparlörler, açık ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış. Ürünlerdeki su geçirmezlik, bu kriter göz önüne alınarak geliştirilmiş. Ancak ne ölçüde suya dayanıklı olduğu belirtilmiyor. Her iki modelde de Bass Boost ve 360 derece dairesel ses desteği bulunuyor. Cihazların üzerindeki askılar, taşıma konusunda yardımcı olmak için geliştirilmiş. İsimlendirme ile uyumlu olarak şekilde PH4 modeli PH2’den daha büyük. LG PH4 modelinde 10 saate kadar, LG PH2 modelinde ise 6 saate kadar pil ömrü vaad ediliyor.LG PH3 modeli ise çoklu renk sunabilen ışıklandırmasıyla dikkat çekiyor. Kapalı ortamlar için tasarlanan bu hoparlörde dekoratif kaygılar ön plana çıkarılmış. 10 saate kadar pil ömrü sunan cihazı farklı renklerde satın alabileceğiniz gibi, üzerindeki ışığın rengini de değiştirebiliyorsunuz.PH2, PH3 ve PH4 modelleri iki farklı Bluetooth bağlantısı eş zamanlı olarak yapabiliyor. Ayrıca AUX bağlantısı ile CD veya MP3 oynatıcıları bağlamak mümkün.


LG PH1 modeli ise, gece lambası şeklinde kullanılabilmesi ile dikkat çekiyor. Cihazın ışıklandırma sisteminde ay ışığı efekti kullanıldığı vurgusu yapılıyor. Yine kapalı ortam hoparlörü olarak tasarlanan cihaz, diğerlerine göre daha uygun fiyatlı olacak. AUX portu bulunmuyor ve 5 saate kadar pil ömrü sunuyor.


LG’nin yeni ürünlerini önümüzdeki ay IFA 2016’da da sergilemesi bekleniyor. Fiyatları henüz açıklanmadı ancak Ekim 2016’da satışa çıkacağı bilgisi paylaşıldı.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS