Dünyanın en dayanıklı şarj kablosu

Dünyanın en dayanıklı şarj kablosu

iPhone 5 modeliyle birlikte Apple kullanıcılarının yakından tanıdığı Lightning şarj kablosu, dayanıksızlığı ile çoğu kullanıcıyı adeta bezdiriyor. 3-4 ayda bir bozulan, temassızlık yapan veya deforme olan bu kablodan bıktıysanız, haberimizin ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

ABD’li bir girişimci Titan isimli yeni bir kablo duyurdu. Bu kablo klasik bir iPhone şarj kablosu. Ancak özelliği, neredeyse yok edilemez oluşu. Titan öylesine sağlam bir kablo ki, yapılan dayanıklılık testlerine inanamayacaksınız. Aşağıdaki videodan Titan isimli kablonun ne kadar dayanıklı olduğunu görebilirsiniz.MFi yani “Made for iPhone” sertifikasına sahip olan ürün, tıpkı orijinal kablonun özelliklerine sahip. Yani Apple tarafından onaylanmış bir ürün. Fiyatı ise sadece 28 Dolar. Bu rakam bir kablo için çok görünebilir ancak aşağıdaki videoyu izlediğinizde hak vereceksiniz.


İki kat esnek çelikten üretilen kablonun her iki ucu da ihmal edilmemiş. Yani kablonun sadece gövdesi değil, USB ve Lightning uçları da özel bir malzemeyle üretilmiş. Ömür boyu garanti sunan ürün için üreticisi “Ömürlük kablo” benzetmesini kullanıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS