Dünyanın en iyi kameralı telefonu

Dünyanın en iyi kameralı telefonu

Samsung’un yeni telefonlarını kapsamlı performans testlerinden geçiren uzmanlara göre Galaxy S7 Edge dünyanın en iyi “kamera telefonu”.

Samsung yeni amiral gemisi telefonlarında kamera değişikliğine gidip, bir önceki modelde bulunan 16 megapiksellik kamerayı 12 megapiksellik yeni bir kamera ile değiştirince, birçok kişi bu kararı bir gerileme olarak görmüştü. Ancak Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge sundukları kamera performansıyla Samsung’tan şüphe edenleri haksız çıkarmayı bildi.


galaxy-s7-s7-edge


Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’in piyasaya sürülmesiyle birlikte telefonun kamera performansı ile ilgili ilk değerlendirmeler gelmeye başladı. Bu değerlendirmelerin hemen hemen hepsi telefonun kamerasının piyasadaki en iyi kameralardan biri olduğunda hemfikirdi. Özellikle telefonun focus özellikleri övgü topladı. Dün bu değerlendirmelere bir yenisi daha eklendi. Samsung’un yeni telefonlarının kamera performanslarını derinlemesine inceleyen DxOMark uzmanları, Galaxy S7 Edge’i dünyanın en iyi “kamera telefonu” olduğunu açıkladılar. Telefonun autofocus konusundaki üstünlüğüne dikkat çeken uzmanlar, bunun yanı sıra telefonun her türlü ortamda iyi fotoğraflar çekebilmesini ve yüksek video kalitesini de önemli başarılar olarak değerlendirdi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS