Dünyanın ilk kişiselleştirilebilen tableti

Dünyanın ilk kişiselleştirilebilen tableti

Dünyanın tamamen kişileştirilebilir ilk arayüzü olan ZenUI, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için bilgiyi öne ve merkeze oturtan ve ileri seviyede fonksiyonlar sunan şık ve temiz tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

4 çekirdekli 64-bit Intel Atom x3 işlemciden güç alan ZenPad, akıcı çoklu görev, video ve oyun için yüksek performanslar sunuyor. Arka taraftaki 8MP ve ön taraftaki 2MP PixelMaster kamera ile ZenPad, kullanıcılara ışığın az olduğu ortamlar da dahil her ortamda kaliteli fotoğraflar, videolar ve selfiler çekmelerine imkan sağlıyor.


Android 5.0 Lollipop ile gelen ZenPad; özgürlük, bağlantı ve ifade konseptleri üzerine tasarlanmış ASUS ZenUI kullanıcı arayüzüne sahip.  Dünyanın tamamen kişileştirilebilir ilk arayüzü olan ZenUI, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için bilgiyi öne ve merkeze oturtan ve ileri seviyede fonksiyonlar sunan şık ve temiz tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.ZenPad serisinin her bir tableti %76,5’e kadar ekran-gövde oranına sahip genişletilmiş HD IPS ekran sunmasının yanı sıra özel görüntü iyileştirme teknolojisi ASUS VisualMaster özelliğini taşıyor. ASUS Tru2Life ve ASUS TruVivid özelliklerini de kapsayan ASUS VisualMaster, ilk kez tabletlerde kullanılan ve yeni nesil televizyonlarda bulunan ileri görüntü işleme teknolojileri ile kapsamlı görüntü optimizasyonu sunuyor.


ASUS Tru2Life, her bir pikseli analiz ettikten sonra görüntüyü gösterirken dinamik aralıklı görüntülemeyi güçlendirmek için görüntülere akıllı kontrast ve keskinlik uyguluyor. ASUS TruVivid ise geleneksel altı katmanlı görüntü tasarımını – LCD modülü önünde bulunan bir katman lamel, iki katman optik bant, iki katman sensor film, ve bir katman hava boşluğundan oluşuyor – hava boşluğu katmanını ortadan kaldıran iki katmanlı tek tabaka tasarımına dönüştürerek ekran netliğini ve parlaklığını üst seviyelere çıkarıyor.


ASUS ZenPad, DTS-HD Premium Sound  ses sistemini kullanan dünyanın ilk tableti olarak da öne çıkıyor. ASUS SonicMaster ile birlikte ZenPad, kullanıcıya tam bir ses deneyimi yaşatıyor. Evde ya da hareket halinde olan kullanıcıya inanılmaz üç boyutlu eğlence deneyimi yaşatmak için DTS-HD ses sistemi, DTS-HD kodlaması ile multimedya içeriklerin sesi çok doğal bir şekilde vermesini sağlarken stereo sesleri, sanal olarak surround seslere dönüştürebiliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS