Elmas işlemeli Samsung Gear S2

Elmas işlemeli Samsung Gear S2

Özellikle Apple Watch tarafında lüks akıllı saat konsepti çok dikkat çekiyor. Bu konuda çok sayıda eleştiri alan Apple’ın kervanına şimdi Samsung da dahil olacak. Çünkü özel bir Gear S2 versiyonu geliyor. iPhone ile uyumlu hale de gelen saat, artık iPhone kullanıcılarına da hitap ediyor.

Apple Watch, yaklaşık olarak 1000 TL’den başlayan ve 56.000 TL’ye ulaşan bir fiyat aralığıyla satılıyor. Araba fiyatına akıllı saat satan Apple’ın karşısına Samsung çıkacak ve muhtemelen bir ev fiyatına saat satacak. Onlarca elmasla süslenen bu özel saat işte böyle görünüyor.


“Samsung Gear S2 by de GRISOGONO”


Samsung, İsviçre’li lüks takı üreticilerinden GRISOGONO ile anlaştığını duyurdu. Bu anlaşma “Samsung Gear S2 by de GRISOGONO” isimli özel versiyon bir saat için yapıldı. Çelik gövdeye sahip olarak üretilecek olan özel versiyon Gear S2, elmaslarla süslenecek.


Snapdragon 400 yongası, 4 GB RAM, 1.2 inç Super AMOLED ekran, 360 x 360 piksel ekran çözünürlüğü gibi özelliklere ek olarak bu özel versiyonda kullanılacak elmasların özelliklerinden de bahsedebiliriz.Bu özel versiyon saatin rose-altın gövdeli modelin 56 adet 1.2 karatlık beyaz elmas bulunacak. Çelik gövdeli versiyonda ise 71 adet 1.8 karak siyah elmas kullanılacak. Son derece pahalı olan bu elmaslar ile saatin en az 50 bin dolar olması bekleniyor. Çok daha fazlası da olabilir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS