Elon Musk için iPhone X kılıfı!

Elon Musk için iPhone X kılıfı!

Ünlü telefon aksesuarları üreticisi Caviar imzalı bu kılıf sadece 1.000 adet üretildi. Bu kılıfı pahalı yapan şey, kılıfın arka tarafından güneş enerjisi panellerinin bulunması. Bu paneller sayesinde iPhone X güneş enerjisi ile şarj edilebiliyor.

Elon Musk için iPhone X kılıfı üretildi. Telefonun kendisinden 5 kat daha fazla fiyata sahip olan bu kılıf, zenginlere hitap ediyor. İşte karşınızda Elon Musk için iPhone X kılıfı!

Apple, 999 dolarlık iPhone X modeli ile telefon pazarında çıtayı baya yükseltmişti. Ancak bugün ortaya çıkan Elon Musk için iPhone X kılıfı bu çıtayı daha da yukarıya çıkarıyor. Bu kılıf tam 4.555 dolar fiyat etiketine sahip. Peki, sınırlı sayıda üretilen bu kılıf iPhone X sahiplerine neler sunuyor?

Oldukça kalın bir yapıda olan bu kılıf, iPhone X’un 7.7 mm kalınlığını tam 16.2 mm‘ye çıkarıyor. IP67 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklı olan bu kılıf, anlık kur ile tam 22.200 TL’ye denk geliyor.

 Elon Musk için iPhone X kılıfı

Elon Musk’a hediye edilecek bu kılıfın arka bölümünde Made on Earth by Humans yani İnsanlar tarafından dünyada üretildi. yazıyor. Hatırlayacağınız üzere uzaya gönderilen Tesla‘da da aynı ifade yer alıyordu. Spaceman‘e yapılan bu göndermenin çok manidar olduğunu söyleyebiliriz.

Türkiye’de satışa sunulmayacak olan bu kılıfın, dakikalar içerisinde stoklarının tükenmesi bekleniyor. Bakalım önümüzdeki yıllarda uygun fiyatlı, güneş enerjisi ile telefonu şarj eden kılıflar görecek miyiz?

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS