Emporio Armani Connected: Yeni hibrit akıllı saat!

Emporio Armani Connected: Yeni hibrit akıllı saat!

En ünlü İtalyan markalarından biri olan Emporio Armani, hibrit akıllı saatini duyurdu. Emporio Armani Connected sizlerle.

Hibrit akıllı saat olarak ilk ürününü duyuran Emporio Armani, yeni saati ile dikkatleri üzerine çekti. Alıştığımız akıllı saat konseptinde farklı olan Connected isimli saat, hem analog hem de elektronik bir ürün.


Emporio Armani Connected özellikleriTasarımı itibariyle klasik bir analog saate benzeyen EA Connected, aslında analog görünümlü bir akıllı saat. Hibrit olarak adlandırılmasının sebebi de bu.


Ürün Bluetooth aracılığı ile akıllı telefonlarla bağlantı sağlıyor. Müzik kontrolü, aktivite monitörü, uyku takibi gibi özelliklere sahip. Sık seyahat edenler için iki farklı zaman diliminin ayarlanabildiğini belirtelim. Tek bir tuş ile istediğiniz bir başka zaman dilimini görüntüleyebiliyorsunuz.Alarm, kaybolan cihazı bulma, bildirim alma gibi özelliklerden de bahsedebiliriz. Saatin bir diğer önemli özelliği ise analog bölümün ayrı bir pilden beslenmesi. Yani saatin şarjı biterse, analog kısım çalışmaya devam edebiliyor. Bu özellik saatin hibrit yapısının en önemli avantajı gibi duruyor.


Beş farklı renk seçeneğine sahip olan Emporio Armani Connected için yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Saat siyah, gümüş ve rose-altın renkler ve deri ile çelik kayış seçenekleriyle bu haftadan itibaren satışa çıkacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS