En ilginç tasarımlı akıllı telefon

En ilginç tasarımlı akıllı telefon

Google gelmiş geçmiş en ilginç tasarımlı akıllı telefon için bir patent aldı. Google’ın yeni akıllı telefon tasarım fikrini yansıtan bu patente gelin birlikte bakalım.

İnternet ve teknoloji devi Google, uzun yıllardır Nexus akıllı telefon ve tabletlerle hayatımızda. Saf Android sürümünü Nexus cihazlarda kullanıcılara sunan Google’ın bu cihazları özellikle geliştiriciler ve Android meraklıları tarafından çok beğeniliyor. Android işletim sisteminin en yeni güncellemeleri ilk bu cihazlara geliyor ve Android’in yeni teknolojileri bu cihazlarda deneniyor.


Buraya kadar her şey olağan. Ancak yukarıdaki görsel son derece şaşırtıcı bir patent çizimini içeriyor. Yeni ortaya çıkan bu görselde oldukça farklı tasarıma bir cihaz görüyoruz. Yukarıdaki şablonda görünen akıllı telefonun farklı bir tasarımı var. Ergonomik olması amacıyla tasarlanan bu telefon, telefonun elinize tamamen oturmasına yardımcı oluyor. Parmaklarla telefonu kavramak için yapılan oyuklar ilgi çekici. Ancak bu cihazla ilgili herhangi bir resmi açıklama yok.


Yukarıdaki yeni akıllı telefon tasarımı tamamen deneysel bir çalışma olabilir. Veya bir kılıf tasarımı bile olabilir. Şimdilik gizemini koruyan bu patenti yakından takip edeceğimizi söylemek isteriz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS