En iyi 10 platform oyunu!

Bu galerimizde, nostaljik grafikleri ve oyun içi müzikleri ile en iyi 10 platform oyununu sizler için derledik. İddia ediyoruz, oyun oynamayı seviyorsanız, en az birini beğeneceksiniz.Koşma ve zıplama temalı en iyi 10 platform oyunu!

Beğeneceğinizi düşündüğümüz en iyi platform oyunlarını sizler için derledik.

Swordigo
Swordigo oyunu listemizin ilk konuğu. Klasik koşma ve zıplama dinamiklerine sahip olan oyun, RPG temalı. Düşmanlarınızla kılıç ve özel güçleriniz eşliğinde savaşmalı, ilerlerken altınları toplamalısınız. Oyunun grafikleri bize biraz efsanevi Sonic’i hatırlattı.
Rayman Run Fiesta Run

Rayman Run Fiesta, iki serilik bir oyun. Son derece parlak ve berrak grafiklere sahip olan oyun, klasik bir koşma ve zıplama oyunu. Oyunun dinamikleri oldukça hızlı. Soluklanmak için vaktiniz yok. Konsantre olup altınları toplamalı ve düşmanlarınızı sırayla geçmelisiniz. Oyun Android ve iOS platformlarında ücretli.

Leo’s Fortune

Leo, oldukça ilginç bir karakter. Biz toz yumağı gibi görünen karakterlerimiz ile geçmemiz gereken 24 farklı bölüm var. Oyunun grafikleri son derece başarılı. Ayrıca oyunu, Android cihazınıza bir kontrolcü bağlayarak da oynayabiliyorsunuz. Her bölümde ayrı bir gizem olduğunu belirtelim.

Sword Of Xolan

Nostaljik grafikler, bölüm sonu canavaları, zekice yerleştirilmiş tuzaklar. Hepsi bu oyunda. Oyun, grafikleri ve müzikleri ile sizi geçmişe götürme konusunda iddialı. Sword of Xolan, Android ve iOS platformlarında sizleri bekliyor.

Cally’s Caves 3

Cally’ye merhaba deyin. Bu sarı saçlı küçük kız göründüğü kadar masum değil. Çoğu silahta uzman olarak karakterimiz retro grafiklerde yüzlerce düşmana karşı geliyor. Oyunda hikaye ve hayatta kalma modları var. Başarılı bir seri olduğunu ekleyelim. Eğer beğenirseniz, önceki oyunlara da bakabilirsiniz.

Nubs’ Adventure

Nubs’ Adveture ile ilgili olarak söylenmesi gereken ilk şey, piksel bazlı grafiklere ve 8-bit oyun müziklerine sahip olması. Biraz nostalji arıyorsanız bu ücretsiz oyunu sevebilirsiniz. Oyunda yerin altındaki canavarlara karşı büyük bir mücadele var.

Mercurial Story
Mercurial Story hem platform hem bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun yatay olarak ikiye bölünmüş durumda. Ortadaki çizgi ile diğer tarafa geçebiliyorsunuz. Ancak diğer tarafta yer çekimi o eksene göre işlemeye başlıyor. Yetenek isteyen bir oyun olduğunu söylemeliyiz.
Random Heroes 3

Random Heroes, mobil tarafta başarılı bir oyun. Seri, üçüncü oyunu ile karşımızda. Düşmanları öldürerek silahları güçlendirmek ve daha sonra daha güçlü silahlarla savaşa devam etmek oyunun temel dinamiği.

VVVVVV

Bulmaca mantığındaki bu platform oyununda karakterimizin en iyi yaptığı şey ölmek. Engelleri aşmak için doğru zamanlarda zıplamalı, koşmalı ve yürümelisiniz. İlginç isimli bu oyunda yüzlerce kez öleceğinizin garantisini veriyoruz.

Dokuro
Dokuro isimli oyunda amacımız Super Mario’nun tam tersi diyebiliriz. Çünkü bu oyunda prenses ile savaşıyoruz. Karanlık Ordu’nun elindeki prenses olan karakterimiz hem iskelet hem de normal vücut formunda düşmanlarla savaşabiliyor. Ancak hangi durumda iskelet, hangi durumda normal olarak savaşacağınız size kalmış. Stratejik bir şekilde geçişleri yaparak ilerlemek gerekiyor.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS