En iyi Widget’lar

Android işletim sistemli cihazları özelleştirmek konusunda kullanıcıların en büyük yardımcıları widget adı verilen araçlar. Bu galerimizde telefonun kilit ve ana ekranlarında kullanabileceğiniz birbirinden şık araçları sizler için derledik.Android için en iyi 6 araç!

Son dönemlerde iOS tarafına gelse de widget dendiği zaman Android’in ezici bir üstünlüğü var. Gerek ana ekranda gerekse kilit ekranında kullanabileceğiniz binlerce farklı widget yani araç var. Bu galerimizde sizin için 6 tanesini derledik.

Retro Widgets

İsminden de anlaşılabileceği üzere Retro Widgets, nostaljik tasarım çizgilerine sahip. Retro tasarımının hakim olduğu uygulamayla telefonunuzda ciddi farklılıklar yapabilirsiniz.

Weather Zooper Widget

Zooper Widget, hava durumu ağırlıklı bir kilit ekranı aracı. Ancak eğer isterseniz çok daha farklı özelliklerini de aktifleştirebiliyorsunuz. Bu aracı diğerlerinden ayıran en önemli özellik tüm ekranı kaplayarak çalışıyor olması.

8-bit Clock Widget

Bir başka nostaljik araç ise 8-bit Clock Widget. 1980’lerin grafiklerini anımsatan yapısıyıla dikkat çeken araç ile ana sayfanızı kendinize göre özelleştirebilirsiniz.

Tablet Weather Battery Widget
Hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler öğrenmek istiyorsanız, bu araç işinizi fazlasıyla görebilir. Hava sıcaklığı, nem oranı, günün saatine göre sıcaklıklar ve rüzgar gibi çok farklı türde bilgileri tek bir araç üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Uygulama tamamen ücretsiz.
KWGT Kustom Widget Maker

KWGT, Android araçları içerisinde en önemlilerden bir tanesi. Çünkü uygulama, araçları istediğiniz gibi özelleştirme imkanı sunuyor. Araçların boyutları, renkleri ve tasarımlarını kendi zevkinize göre özelleştirebiliyorsunuz.

Amber Weather Forecast Widget

Yine ana sayfanıza şıklık katabileceğiniz bir diğer uygulama Amber Weather isimli araç. Bir hava durumu aracı olan uygulama oldukça şık bir görünüm sunuyor. Temel görünümü değiştirmek mümkün değil ancak renk ve arka plandaki fotoğraflara müdahale edebiliyorsunuz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS