En yaratıcı Android uygulamaları

Android için Google Play Store’da yer alan ilginç, yaratıcı fikirlerle oluşturulmuş deneysel Android uygulamalarını derledik.5 ilginç ve deneysel Android uygulaması

Klasik oyun ve uygulamalardan sıkıldıysanız, tam size göre bir galeri hazırladık. Farklı teknolojiler kullanarak, diğer uygulamalara göre farklı konseptlerde 5 Android uygulamalarını sizler için derledik.

Kintsukuroi
Kintsukuroi, 3 boyutlu bir puzzle oyunu. Benzerlerine farklı platformlarda da rastlayabileceğiniz oyunda, parçaları 3 boyutlu bir nesne üzerinde bir araya getirmeye çalışıyorsunuz. Uygulama tamamen ücretsiz ve farklı bir oyun arayanlar için Play Store’da yer alıyor.
Ink Space
Ink Space, deneysel bir çizim uygulaması. Son derece basit bir şekilde siyah zemin üzerine beyaz renk ile parmağınızı kullanarak çizim yapıyorsunuz. Ancak bu çizim aslında 3 boyutlu. Ekranda parmağınızla çizdiğiniz cismin yönünü değiştirerek farklı açılardan çiziminize devam edebiliyorsunuz. Uygulama tamamen ücretsiz. Kesinlikle denemenizi öneriyoruz.
Selfie x Selfie

Özçekim meraklıları için oldukça farklı bir uygulama olan Selfie x Selfie, ön kamerayı kullanarak videonuzu çekiyor. Ancak bu videoyu çekerken farklı görsel efektler kullanıyor. Bu efektleri cihazın hareket sensörleri ile birleştiren uygulama, oldukça ilginç videolar çekmenize olanak tanıyor.

Tunnel Vision

Tunnel Visin, bir diğer deyişle “tünel görüşü”. Hızlı giden araçların ön camından yola baktığınızda görüş açınızın daraldığını hissederseniz. Uygulama bu görüşü simüle ederek fotoğraflarınıza tünel görüşü efekti veriyor. Ücretsiz olan uygulama farklı bir deneyim sunuyor.

Space Sketchr
Space Sketchr, Project Tango teknolojisini kullanıyor. Uzay benzeri bir ortama sahip olan oyunun içerisinde hareket etmek için gerçek hayatta da hareket etmeniz gerekiyor. Mobil cihazınızın sensörleri yardımıyla oyun içerisindeki ortamda açınız ve hareketleriniz anlık olarak değişiyor. Oyun bunları kayıt altına alıyor. Uygulamayı tarif etmek oldukça güç. Ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS