FIFA 20 Legacy Edition ön siparişe sundu

FIFA 20 Legacy Edition ön siparişe sundu

Futbol oyunu denildiğinde genel olarak akla 2 isim geliyor. FIFA ve PES. Konami’nin son yıllarda doğru dürüst hamleler yapamaması, EA Sports’u bu alandaki tekel haline getirdi.

Satış rakamları bazında her yıl rekor yenileyen Electronic Arts, tekel olmanın da verdiği rahatlıkla seriyi rölantiye aldı.


Yani artık yeni çıkan FIFA oyunlarında öyle aman aman büyük değişiklikler göremiyoruz. Zaten bu sene satışa çıkacak olan FIFA 20’de de en önemli yenilik Volta olarak isimlendirilen sokak futbolu modu olacak.


Fakat bu modun bulunmadığı sürümler de mevcut. Keza EA, Nintendo Switch için satışa sunacağı FIFA 20’de hiç bir yeni moda yer vermeyecek. Üstelik dinamikler de FIFA 19 ile birebir aynı olacak. Yani EA yalnızca kadroları, formaları ve benzeri nitelikleri güncelleyerek FIFA 19’u FIFA 20 diye satışa sunmaya hazırlanıyor. İşin komik yanı ise EA Sports’un bu güncelleme paketi için 59.99 dolarlık bir etiket belirlemesi. Bakalım Switch oyuncuları bu duruma nasıl tepki gösterecek? Bekleyip göreceğiz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS