Forza Horizon 3’ün betası yayınlandı!

Forza Horizon 3’ün betası yayınlandı!

Microsoft’un elindeki en önemli oyunlardan olan Forza serisi yeni oyunun çıkışı için hazırlık yapmaya devam ediyor. Forza Horizon 3 adındaki oyunun demosu yayınlandı. Ama kötü bir haber var.

Araba yarışları konusunda en önemli oyun serileri arasında olan Forza serisi sunduğu yüksek grafikler ile büyük beğeni topluyordu. Xbox One’un çıkışıyla birlikte de başarısını devam ettiren oyun yeni versiyonu ile oyun severler ile kısa süre önce buluşmuştu.


12 Eylül’de Çıkışını Yapmıştı


forza horizon 3


Hem Windows hem de Xbox platformuna gelecek olan oyun bu anlamda büyük bir yenilik taşıyor. Şimdiye kadar sadece Xbox üzerinden çalışan oyun Microsoft’un yeni politikası ile birlikte Windows üzerinde de çalışmaya başlayacak. Daha öncesinde de kendisine ait özel oyunları Windows platformuna çıkarmaya başlayan firma bu oyunlar ile kısmen de olsa başarılı olmuştu. AAA olarak tabir edilen yüksek grafiklere ve bütçeye sahip oyunlardan biri olan Horizon 3 de bu kervana katıldı. Windows 10 üzerinde oynanabilecek oyun aynı zaman Xbox One platformunda da oynanabilecek. Windows 8 ve Windows 7 ile çalışmayacak olan oyun aynı zamanda Xbox 360 ile de çalışmayacak.


Demosu Artık İndirilebilir


12 Eylül tarihinde çıkışını yapan oyun için Forza Motorsport topluluk yöneticisi Brian Ekberg  “Takipçilerin forza horizon 3’ün PC demosu hakkındaki meraklarını biliyoruz. Horizon 3’ün PC demosu oyun çıkış yaptıktan sonra bir ara gelecek. demişti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS