Galaxy Note 3 Neo için güncelleme geldi!

Galaxy Note 3 Neo için güncelleme geldi!

2013 yılının amiral gemisi Samsung Galaxy Note 3 modelinin kırpılmış ve özellikleri kısılmış bir versiyonu olarak karşımıza çıkan Galaxy Note 3 Neo modeli güncellendi.

Şubat 2014 tarihinde duyurulan cihaza, beklenmedik bir güncelleme dağıtılmaya başlandı. Diğer üreticiler Android 6.0 Marshmallow sürümü için çalışmalarını sürdürürken Samsung, Galaxy Note 3 Neo’ya Lollipop güncellemesi hazırlamış.


İlk olarak Samsung’un merkezi Güney Kore’de dağıtılmaya başlanan güncelleme, dalga dalga küresel çapta yayınlanacak. Bu güncelleme ile Samsung Galaxy Note 3 Neo sahipleri Android 5.1.1 Lollipop sürümüne kavuşuyor. Cihazın genel performansı ve pil tüketimini etkileyen güncellemeyi yapmanızı öneriyoruz. 900 MB boyutundaki güncelleme Kies veya OTA üzerinden yüklenebilecek.


SM-N750L, SM-N750K ve SM-N750S versiyonları için yayınlanan güncellemenin Türkiye için yayınlanmasını beklemek istemiyorsanız, ROM dosyasını indirerek Odin üzerinden cihazınıza yükleyebilirsiniz. Çünkü ilgili güncellemenin Türkiye’ye tam olarak ne zaman geleceği bilinmiyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS