Galaxy Note 9 artık daha güvenli

Galaxy Note 9 artık daha güvenli

Samsung bugün Galaxy Note 9 için yeni bir güncelleme yayınladı. Galaxy Note 9 güncellemesi ile Eylül ayı Android güvenlik güncellemeleri sisteme eklendiği gibi performans sorunları da düzeltilidi. İşte güncellemenin detayları.

Güncelleme konusunda kötü bir şöhrete sahip olan Samsung, şeytanın bacağını Note 9 ile kıracak gibi görünüyor. Kutusundan Android 8.1 Oreo ile çıkarak büyük hayal kırıklığı yaratan Note 9, hızlı bir şekilde güncelleme alarak Android 9.0 Pie sürümüne göz kırptı.

Samsung’un Note 9 için OTA üzerinden sunduğu N960FXXS2ARH6 yapı numaralı güncelleme, Google’ın Eylül ayı Android güvenlik güncellemelerini barındırıyor. Yaklaşık olarak 72 MB büyüklüğündeki bu güncelleme ile sistemde yaşanan bazı performan sorunları da düzeltiliyor.

Romanya, Slovakya, Lüksemburg ve Bulgaristan bölgelerinde sunulan bu güncellemenin çok yakında Türkiye‘de de kullanıma sunulacağını düşünüyoruz. OTA üzerinden sunulan güncellemeyi Ayarlar>Yazılım Güncelleştirme bölümünden sık sık deneteleyebilirsiniz.

Galaxy Note 9

Samsung’un Android 9.0 Pie için bir atılım yapacağını ve 2018 yılı bitmeden Note 9 için Android 9.0 Pie sürümünü indirime sunacağı söyleniyor. Bakalım Güney Koreli dev bu sefer elini çabuk tutabilecek mi?

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS