Galaxy S10 E nasıl olacak?

Galaxy S10 E nasıl olacak?

Samsung’un önümüzdeki aylarda tanıtacağı Galaxy S10 ailesinin üyeleri bugün sızdı. Görünüşe göre Samsung, Galaxy S10, Galaxy S10+ ve Galaxy S10 E modelleri ile karşımıza çıkacak.

Samsung, 2019’un ilk çeyreği bitmeden yeni amiral gemisi modelleri ile karşımıza çıkacak. Galaxy S10 ailesini tanıtacak olan Güney Koreli firma, Infinity-O tasarımını kullanıcılara sunacak. Ekranın sağ üst bölümünde sadece ön kamerayı konumlandıracak olan Samsung’un, bugün kaç tane model tanıtacağı ortaya çıktı.

Güney Koreli firma, her yıl olduğu gibi Galaxy S serisinin normal ve Plus modellerini tanıtacak. Ancak bu yıla özel olarak Galaxy S10’un E modelini de tanıtacak. Galaxy S10 modeli 5.8 inç ve Galaxy S10 Plus modeli ise 6.4 inç büyüklüğünde ekran ile gelecek.

Lite sürüm olması beklenen S10 E modeli ise 5.8 inç büyüklüğünde ekran ile gelecek. S10 E modeli tahmin edebileceğiniz gibi donanımsal açıdan Galaxy S10 ve S10 Plus’tan bir tık daha düşük olacak. Ancak yine bu model amiral gemisi segmentinde yer alacak.

Galaxy S10 ve S10 E modellerinde tek ön kamera yer alacakken, Galaxy S10 Plus modelinde çift ön kamera kurulumu yer alacak.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS