Son Dakika

Galaxy S7 Active nasıl olacak?

A A

12.05.2016 - 07:00 Son Güncelleme:

Samsung Galaxy S7 Active versiyonunun geleceğine dair söylentiler netlik kazandı. AT&T operatörü ile beklenen telefon gelecek gibi duruyor. İşte iddiaları destekleyen o fotoğraf!

Galaxy S7 Active nasıl olacak?

Samsung uzun süredir Active serisi telefonlar ile üst düzey dayanıklılık sunuyor. Galaxy S5 ve Galaxy S6 Active modelleri ile kemik bir kullanıcı kitlesi elde etmeyi başaran firma şimdi Galaxy S7 Active ile karşımıza çıkacak.

Samsung Galaxy S7 Active nasıl olacak?

Aşağıdaki görselde Galaxy S7 Active modelinin basına sızan ilk fotoğrafını görebilirsiniz. Geçtiğimiz Mart ayında ilk söylentileri ortaya çıkan telefon, bugün fotoğrafı ile karşımızda.

Fotoğrafta söz konusu telefonun arkasında ABD’li GSM operatörü AT&T’nin logosu olsa da fotoğrafın kaynağı Vietnam. Active serisinin geleneksel tasarımına ait detayları bu cihazın ilk fotoğrafında da görmekteyiz.

Cihazın model numarasının SM-G891A olacağı söyleniyor. Yumuşak ve sert plastik gövde parçaları, olası darbelerde üst düzey dayanıklılık sağlayacak. Telefon askeri dayanıklılık standartlarıyla gelecek. Bu standardın 810G olması bekleniyor. Zaten Galaxy S7 ailesinde IP68 sertifikası da olduğunu düşündüğümüzde gerçek anlamda bir sağlamlık söz konusu olabilir.

Bir iPhone’un daha hack'lenmesi isteniliyor

Telefon gücünü yine Qualcomm Snapdragon 820’den alacak. Performans ve diğer teknik özellikler konusunda bir kısıtlama beklenmiyor. Hatta daha yüksek kapasiteli bir batarya ile önemli bir avantaj sağlanabilir. İlgili fotoğrafları haberimizde bulabilirsiniz. Galaxy S6 Active modeli ülkemizde satışa sunulmamıştı bakalım Galaxy S7 Active Türkiye’ye getirilecek mi?