Galaxy S7 Active ne zaman duyurulacak?

Galaxy S7 Active ne zaman duyurulacak?

Active serisi telefonlar ile üst düzey dayanıklılık ve pil ömrü vaad eden Samsung, güncel amiral gemisi için de bu özel versiyonu hazırlıyor. İlk etapta bir söylenti şeklinde ortaya çıkan bu iddialar, resmi olmayan bir kaynak ile doğrulanmış oldu.

Geçtiğimiz ay duyurulan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerine şimdi ise Galaxy S7 Active ekleniyor. Nereden mi biliyoruz? Google Play Store’da yayınlanan bir Samsung uygulaması bu detayı basına sızdırdı.


Google Play Store isimli uygulama marketinde yayınlanan Samsung Level uygulamasının özellikleri bölümünde, desteklenen cihazlar arasında “Galaxy S7 Active” ibaresi bu detayı resmi olmayan şekilde doğrulamış oldu.Zaten Galaxy S7 modeli duyurulmadan önce toplamda dört versiyondan oluşacağı söyleniyordu. Ancak MWC 2016’da sadece iki versiyon duyuruldu. Üçüncü versiyon S7 Active olabilir.


Estetik kaygılardan uzak bir şekilde üretilecek olan Galaxy S7 Active modelinde daha kalın ve sert plastik bir kasa bekleniyor. Cihazın kalın yapısı sebebiyle daha yüksek kapasiteli bir batarya sunacağına kesin gözüyle bakılıyor. Ayrıca toza, suya ve darbelere ekstra dayanıklılık sunulacak.


Galaxy S7 Active ne zaman duyurulacak?


İşte kritik soru bu. Samsung henüz bu telefonla ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Ancak firma 31 Mart tarihinde Hindistan’da bir etkinlik düzenleyecek. O etkinlikte model karşımıza çıkabilir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS