Galaxy S7 Batman ve Superman versiyonları!

Galaxy S7 Batman ve Superman versiyonları!

Önümüzdeki hafta MWC 2016 kapsamında Samsung Unpacked 2016 etkinliğinde Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri bekleniyor. Cihazların renklerinin bir kısmı basına sızdı bile. Çoğu teknik özelliğin de bilindiği düşünülüyor. Ancak böyle bir detay beklenmiyordu.

İddiaya göre Samsung, bu yıl vizyona girecek olan “Batman ve Superman: Adaletin Şafağı” isimli filme özel olarak iki versiyon duyuracak. Sınırlı sayıda duyurulacak olan bu cihazlarda ayrı ayrı Batman ve Superman temaları işlenecek. Peki ama nasıl?Aslında bu duruma pek yabancı değil. Çünkü Samsung, geçtiğimiz yıl Galaxy S7 modelinin Iron Man versiyonunu duyurmuştu. Dolayısıyla Galaxy S7 Batman ve Superman versiyonları aslında çok yabancı olmayacak. Ancak aradaki farkı hatırlatmakta fayda var. Iron Man bir Marvel karakteriyken, Batman ve Superman ise DC Comics karakteri.


Cihaz seçimi olarak Galaxy S7 mi yoksa Galaxy S7 Edge mi kullanılacak henüz belli değil. Ancak cihazların farklı renkte olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Telefonların arkasında ayrı ayrı Batman ve Superman logoları göreceğiz. Batman ve Superman: Adaletin Şafağı isimli film 23 Mart tarihinde vizyona girecek, Galaxy S7 ise 21 Şubat tarihinde duyurulacak. Bakalım Samsung resmi açıklamayı ne zaman yapacak?


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS