Galaxy S7 Edge için en sağlam kılıflar

Galaxy S7 Edge için en sağlam kılıflar

Artan döviz kuru ve akıllı telefon üreticilerin fiyat politikaları sebebiyle artık her geçen yıl amiral gemisi seviyesindeki cihazların fiyatları artıyor. Durum böyle olunca kullanıcılar olarak bizlerde telefonlarımızı darbe ve çiziklere karşı korumak istiyoruz. Tam olarak bu sebeple sizler için Galaxy S7 Edge modeline uyumlu ve üst düzey sağlamlık sunan kılıfları listeledik.

Ülkemizde 3000-3300 TL civarında satışta olan Samsung Galaxy S7 Edge modeli gerek teknik özellikleri gerekse tasarımı ile en dikkat çeken akıllı telefonlardan biri. Eğimli ekranıyla rakipsiz bir deneyim sunan bu telefonun köşeleri ne yazık ki kırılmaya oldukça müsait. Telefonunuz yere düştüğünde içiniz biraz daha rahat etsin istiyorsanız, sizi ilerleyen sayfalara davet ediyoruz. İlerleyen sayfalarda Galaxy S7 Edge için en sağlam kılıfları bulabilirsiniz.


iPhone 7'nin kılıfları ortaya çıktı


1. Galaxy S7 Edge için sağlam kılıf : Griffin Survivor Journey


Galaxy S7 Edge için sağlam kılıflar galerimizde ilk konuğumuz Griffin Survivor Journey. Kılıf, telefonun en hassas yeri olan eğimli kenarlarını koruyor. 29 dolarlık ürün 2 metreye kadar olan düşüşlerde koruma vaad ediyor. İnce bir yapıdaki kılıf, telefonu fazla kalınlaştırmıyor. Dezavantaj olarak ise kutusundan ekran koruma filmi çıkmadığını söyleyebiliriz.


galaxy-s7-edge-saglam-kilif-012. Galaxy S7 Edge için sağlam kılıf : Otterbox Defender


İkinci sırada popüler markalardan Otterbox bulunuyor. Defender serisi ile çoğu popüler cihaza uyumlu olan ürün artık Galaxy S7 Edge için de uyumlu. 35 dolarlık kılıf birden fazla koruma katmanına sahip. Kemere tutturmak için uyumlu olan kılıf aynı zamanda telefon için stand görevi görüyor. Üstelik kutudan ekran koruyucu da çıkıyor. Ancak telefonu hayli kalınlaştırıyor.


galaxy-s7-edge-saglam-kilif-023. Galaxy S7 Edge için sağlam kılıf : Spigen Tough Armor


Oldukça sevilen Spigen Tough Armor kılıfı artık Galaxy S7 Edge için de satın alabilirsiniz. MIL-STD 810G 516 6 sertifikasına sahip olan kılıf, telefonun giriş çıkış portlarına ve tuşlarına kolayca erişim sağlıyor. Stand olarak da kullanılabilen ürünün kutusundan ekran koruma jelatini çıkmıyor. Fiyatı ise oldukça uygun, 14-15 dolar aralığında bulunabiliyor.


galaxy-s7-edge-saglam-kilif-034. Galaxy S7 Edge için sağlam kılıf : Supcase Unicorn Beetle Pro


Listemizin ortalarında 18 dolarlık fiyatıyla Supcase Unicorn Beetle Pro bulunuyor. UAG kılıf tasarımına benzeyen yapısıyla dikkat çeken ürün beş farklı renk seçeneğine sahip. Kılıfın özelliği, 360 derece dönebilen kemer aparatı. Kutudan ekran koruyucu çıkmıyor. Telefonun giriş çıkış portlarına ve tuşlarına erişimin pek kolay olmadığını da belirtelim.


galaxy-s7-edge-saglam-kilif-045. Galaxy S7 Edge için sağlam kılıf : Urban Armor Gear


Galerimizde daha önce adı geçen UAG yani Urban Armor Case, klasik tasarımıyla Galaxy S7 Edge için karşımızda. 35 dolarlık kılıf MIL-STD 810G 516 sertifikasına sahip. Dört farklı renk seçeneği sunan ürün UAG'nin klasik tasarımını sevenler için adeta vazgeçilmez. Ancak pahalı sayılabilecek fiyatına rağmen kutusundan ekran koruyucu çıkmıyor.


galaxy-s7-edge-saglam-kilif-056. Galaxy S7 Edge için sağlam kılıf : Vena vArmor


Listemizin son sırasında en uygun fiyatlı alternatif yer alıyor. Sadece 10 dolarlık Vena vArmor kılıfın pek bir vaadi yok. Ancak kalın yapısı ile sağlamlık hissi uyandırıyor. Kutusundan ekran koruyucu çıkmayan ürünün en dikkat çeken tarafı fiyatı. Ayrıca giriş çıkış portlarına ve tuşlara kolay erişim sağlıyor.


galaxy-s7-edge-saglam-kilif-06


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS