Son Dakika

Galaxy S7 Gold sizlerle

A A

12.02.2016 - 16:00

Artık duyurulmasına sayılı günler kalan yeni Galaxy S7’nin fotoğrafları geçtiğimiz hafta gündeme gelmişti. Cihazın ön ve arka yüzlerine ait fotoğraflardan sonra bu sefer altın rengi Galaxy S7 karşımızda. Gold olarak bilinen renk seçeneğiyle görüntülenen cihazın kendisi değil, maketi.

Galaxy S7 Gold sizlerle

Galaxy S7 renk seçeneklerinde şimdilik bir fark beklenmiyor. Tıpkı Galaxy S6 ve Note 5 serilerinde olduğu gibi mavi, siyah, gümüş ve altın sarısı renk seçenekleri bekleniyor. Geçtiğimiz hafta mavi renkli Galaxy S7’nin ön ve arka yüzlerini görmüştük. Bu sefer gold yani altın rengi Galaxy S7 karşımızda.

Fotoğraflar Samsung tarafından yayınlanmadı yani resmi diyemeyiz ancak şimdiye kadar basına yansıyan tüm bilgilerle aynı doğrultuda olduğunu söyleyebiliriz. Galaxy S7 gümbür gümbür geliyor.

21 Şubat tarihinde “#TheNextGalaxy” sloganıyla duyurulacak olan cihazın 11 Mart tarihinde ise satışa çıkması bekleniyor. Telefonun çoğu teknik özelliği şimdiden ortaya çıkmış durumda. Ancak tabii ki bu bilgiler lansmanda değişiklik gösterebilir. Fotoğraflarda görünen altın sarısı Galaxy S7 maketinin kılıf üreticileri için hazırlanmış bir maket olduğu düşünülüyor. Fotoğrafın kaynağı İspanya olarak görülüyor. İlgili fotoğraf hemen aşağıda. Galaxy S7 hakkında yeni detaylar için sitemizi takipte kalın.