Galaxy S7 için ilginç bir kılıf

Galaxy S7 için ilginç bir kılıf

Galaxy S7 için ilginç bir kılıf

Samsung için geri sayım başladı. Teknoloji basını firmanın duyuracağı yeni modellerin peşinde. 2016’nın ilk çeyreğinde duyurulması beklenen Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’den gelen yeni gelişme aslında bir aksesuar. Daha önce Note 5 için de duyurulan klavye aksesuarı şimdi Galaxy S7 için görüldü.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Geçtiğimiz haftalarda geliştiricilerin ortaya çıkardığı bazı Android sürümlerinin Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerine ait olduğu basına sızmıştı. Daha sonra ise ABD’nin GSM operatörlerinden biri olan AT&T’nin Galaxy S7’yi test ettiği bilgisini sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise Samsung’a en yakın haber kaynaklarından biri olan SamMobile bir aksesuar listesi açıkladı.

Bu listede Samsung’tan alışık olduğumuz aksesuarlar var. S View ve klavyeli kılıf aksesuarları bunlardan bazıları. Daha önce Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 için gördüğümüz bu aksesuarlar şimdi Galaxy S7 için gündemde. Telefona altından takılarak kullanılan kılıf, tam boy QWERTY klavyeye sahip. Bu sayede ihtiyaç duyan kullanıcılar için önemli bir aksesuar olarak karşımıza çıkıyor. Ancak bu sefer klavye aksesuarı daha büyük önem taşıyor. Çünkü BlackBerry Priv modelinde de QWERTY klavye bulunuyor. Dolayısıyla Samsung, Galaxy S7’de bu kılıfı çok daha fazla ön plana çıkaracaktır.