Galaxy S7 Snapdragon 820 ile göründü!

Galaxy S7 Snapdragon 820 ile göründü!

Samsung Galaxy S7 modelinin birden fazla işlemciye sahip versiyonu olacağına artık kesin gözüyle bakılıyor. Exynos 8890 ve Qualcomm Snapdragon 820 işlemcilerini kullanacak iki Galaxy S7 modeli performanslarıyla karşımıza çıktı.

Aşağıdaki ekran alıntısında popüler bazı akıllı telefonları görüyoruz. Daha önce Exynos 8890 kullanan Galaxy S7 modelinin puanları ortaya çıkmıştı ve sizlerle paylaşmıştık. Şimdi aynı tabloya Galaxy S7 Snapdragon 820 ile tekrar girdi.İlginç bir şekilde listenin lideri Kirin 950 yongası kullanan Huawei Mate 8 olarak görülüyor. İkinci sırada Exynos 8890 kullanan Galaxy S7 dikkat çekiyor. Üçüncü sırada ise hiç beklenmeyen bir telefon var. Galaxy S6, Snapdragon 820 kullanan Galaxy S7’den daha çok puan almayı başarmış. Ancak bu testlerin sentetik olduğunu ve günlük kullanımı yansıtmadığını belirtelim.


Galaxy S7 hangi özelliklere sahip olacak?


21 Şubat tarihinde MWC 2016’dan hemen önce duyurulması planlanan Galaxy S7, 11 Mart tarihinde satışa çıkacak. Telefonun performansı şimdiden bazı eleştirilere sebep oldu ancak verimlilik ve güç tüketimi gibi konular hala gizemini koruyor. Yani sonuçlar gerçekten bu şekilde olsa bile Galaxy S7 Snapdragon 820 ile çok verimli bir kullanım sunabilir. Daha fazla detay için 21 Şubat tarihini beklememiz gerekiyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS