Galaxy S7'nin çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu

Galaxy S7'nin çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu

Kısa bir süre önce duyurulan yeni Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinin tüm özelliklerini sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise yeni telefonların fiyat ve çıkış tarihi bilgileri karşınızda.

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge modelleri için tarihler ve satış fiyatı belli oldu. Yeni telefonlara detaylı bilgilerin yer aldığı tabloyu aşağıda bulabilirsiniz.


İlk olarak çıkış tarihinden bahsedelim. Yeni Galaxy modellerinin her ikisi de 11 Mart tarihinde satışa çıkacak. Bu tarihler daha önce söylenti şeklinde gündeme gelmişti ancak artık kesinleşti.


Ön siparişler ise 23 Mart tarihi itibariyle başladı. Telefonlar, anlaşmalı Best Buy mağazalarında bugün görücüye çıktı. Ancak henüz ülkemizde görmek mümkün değil. 26 Şubat tarihinde de daha fazla mağazada Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelini görmek mümkün olacak.


23 Şubat ile 18 Mart tarih tarihleri arasında Galaxy S7 veya Galaxy S7 Edge alan kullanıcılara Samsung Gear VR isimli sanal gerçeklik gözlüğü ile 6 adet VR oyunu hediye edilecek. Bu uygulamanın ülkemizde yapılıp yapılmayacağı henüz belli değil.


En güçlü Android One telefon


Samsung Galaxy S7 fiyatı 649 Dolardan başlayacak, Galaxy S7 Edge ise 749 Dolardan alıcıları ile buluşacak. Rakamlar ABD için geçerli, Avrupa’da ise aynı sırasıyla 649 Euro ve 749 Euro olacak. Türkiye fiyatları için bir süre daha beklemek gerekiyor.{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS