Galaxy S7'nin S6'dan farkları

Galaxy S7'nin S6'dan farkları

Güney Koreli şirketin merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S7’ye ilişkin bazı yeni detaylar gün yüzüne çıktı. Popüler Twitter hesabı @OnLeaks, telefonun tasarım detaylarına ilişkin iki yeni şablon yayınladı.

Sorunun cevabı evet. Tıpkı Galaxy S6 ve Galaxy Note 5 modellerinde olduğu gibi Galaxy S7 kamera çıkıntısı ile gelecek. Ancak bu sefer çıkıntının büyüklüğü daha ufak olacak. Haberimizin içerisindeki tasarım şablonlarından da görebileceğimiz gibi yarı yarıya bir fark söz konusu.Galaxy S6 modelinde gördüğümüz 1.7 mm uzunluğundaki kamera çıkıntısı, Galaxy S7 modelinde 0.8mm olarak karşımıza çıkacak. Bu hem tasarımsal hem de kameranın korunması adına önemli bir detay. Diğer yandan bu çıkıntının içerisindeki kamera teknolojisinin değişeceğini de hatırlatalım. Samsung uzun yıllar sonra MP değerini düşürecek ve onun yerine daha büyük algılayıcı kullanacak.


Diğer bir detay ise telefonun köşelerinde gizli. Yine Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 modellerinde gördüğümüz eğimli oval köşeler, Galaxy S7’de biraz daha geliştirilecek. Bu sayede daha iyi bir bütünlük hissi kazandırılacak. Bu detayı aşağıdaki görselde bulabilirsiniz. Eğer iddialar doğruysa Samsung Galaxy S7 modelini 21 Şubat tarihinde göreceğiz. Telefonun satışa çıkması ise Mart ayını bulacak. Merakla beklenen yeni amiral gemisi hakkındaki en güncel gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS