Galaxy S8 ile ilgili yeni bir hata daha ortaya çıktı!

Galaxy S8 ile ilgili yeni bir hata daha ortaya çıktı!

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan kırmızı ekran hatasının ardından, şimdi de Galaxy S8 ve S8 Plus’ın kablosuz şarj sorunu yaşadığı iddiaları ortaya atıldı.

Galaxy S8’den bir rekor daha geldi!


Yenilenmiş Galaxy Note 7 ne zaman çıkacak?


Samsung’un 21 Nisan’da satışa sunduğu Galaxy S8 ve S8 Plus beklenenin üzerinde bir satış grafiği çiziyor. Güney Kore’de ön sipariş rekoru kıran ikili, global pazarda da hayli yoğun talep görmekte.


Galaxy S8 ve S8 Plus satışa sunulmadan 1-2 gün önce ortaya çıkan bir söylentide, bazı S8 modellerinde kırmızı tonlu bir ekran olduğu ve bu durumun düzelmediği iddia edilmişti. Samsung bu durumun varlığını kabul etse de büyütülecek bir şey olmadığını açıklamıştı. Durumun basit bir yazılımsal işlemle düzeltilebileceği iddia edilmiş ve kırmızı ekran hatasından rahatsız olanların en yakın Samsung teknik servisine başvurmaları talep edilmişti.


Tam kırmızı ekran hatası unutulmak üzereyken şimdi de S8 ve S8 Plus’ın şarj sorunu yaşadığı söylentileri ortaya çıktı. İddialara göre bazı kullanıcılar ellerindeki telefonun kablosuz şarj standıyla şarj olamadığından şikayetçi. Üstelik bu konudan şikayetçi olanların sayısı hiç de azımsanacak düzeyde değil.


Kullanıcılardan bazıları Galaxy S8’in eski Samsung şarj pedleriyle şarj olamadığından şikayetçi olmuş. Bazılarıysa bu şarj pedlerini kullandıktan sonra, hızlı şarj pedinin de standart performansta çalıştığını belirtmiş.


Öyle görünüyor ki Samsung Note 7 fiyaskosundan sonra şarj işini biraz sıkı tutuyor. Bu nedenle eski şarj pedlerinin Galaxy S8 ve S8 Plus’ı desteklememesi mazur görünebilir. Yine de yorum sizlerin.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS