Galaxy Watch 5 Pro Türkiye fiyatı şaşırttı

Galaxy Watch 5 Pro Türkiye fiyatı şaşırttı

Galaxy Watch 5 Pro Türkiye fiyatı şaşırttı

Samsung, 10 Ağustos’ta tanıttığı üç yeni akıllı saat modelinin Türkiye satış fiyatlarını resmen duyurdu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Galaxy Watch 5 40mm ile Galaxy Watch 5 44mm birçok konuda büyük benzerliklere sahipken, bu iki saati ayıran en önemli iki şey ekran boyutu ve pil hacmiydi. Öte yandan aslında standart Galaxy Watch 5’ler ile Galaxy Watch 5 Pro modeli arasında ki farklarda bu iki başlığa dayanıyor. Ancak özellikle ülkemizdeki akıllı saat kullanıcılarının akıllarını meşgul eden tek bir soru var o da bu saatlerin fiyatları ne kadar olacak?

İşte Samsung bu sabah itibariyle, akıllı saatlerin fiyatlarını da resmen duyurdu. Buna göre Galaxy Watch 5’in 40mm’lik modeli 4.499-TL’de satışa sunulacak.

Eğer tercihinizi 44mm’lik modelden yana kullanmak isterseniz o zaman ödemeniz gereken tutar 4.999-TL’ye ulaşacak. Ancak işin güzel yanı eğer siparişinizi 11Ağustos – 30 Ağustos tarihleri arasında verirseniz, 1.499-TL değerindeki kablosuz ikili hızlı şarj cihazına ücretsiz olarak sahip olacaksınız.

Öte yandan Galaxy Watch 5 Pro modeli ise 7.999-TL’den satışa sunulacak ve aynı kampanya bu saat için de geçerli olacak ancak bir ilaveyle. Eğer Galaxy Watch 5 Pro modelini satın alırsanız, hızlı şarj cihazına ilave olarak 699-TL değerindeki saat kordonuna da ücretsiz olarak sahip olacaksınız.