Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4’ün yeni renkleri belli oldu

Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4’ün yeni renkleri belli oldu

Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4’ün yeni renkleri belli oldu

Geçtiğimiz günlerde Galaxy Z Flip 4’ün daha büyük bir kapak ekranı ile gelebileceği ortaya çıkmıştı, şimdi söylentilere göre Samsung, Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4’ü yeni renklerde piyasaya sürecek.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

DCCS’den Ross Young, bir tweet ile Güney Koreli teknoloji devinin yaklaşmakta olan katlanabilir telefonlarını yeni renklerde tanıtacağını açıkladı. Young, Galaxy Z Flip 4’ün 4 yeni renkte geleceğini ve Z Fold 4’ün 3 yeni renkte piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Ross Young’a göre Z Flip 4, Altın, Gri, Açık Mavi ve Açık Mor olmak üzere 4 yeni renkte piyasaya sürülecek. Şaşırtıcı bir şekilde, Samsung siyah renk seçeneğini çıkardı. Ancak Young, Z Flip 4’ün Z Flip 3 gibi bazı renk özelleştirme seçeneklerine sahip olacağına inanıyor. Yani siyah renk mevcut olacak.

Z Fold 4 hakkında konuşursak, Bej, Siyah ve Gri olmak üzere 3 renk seçeneğiyle satışa sunulacak. Siyah, birinci sınıf Z kat 3 ile aynı kalırken, iki yeni renk Bej ve Gri.

Önceki raporlar, Z Fold 4’ün öncekinden daha büyük bir pile sahip olacağını gösteriyor. Toplamda 3.303 mAh pil kapasitesine sahip olacak. Ayrıca Z Flip 4’teki harici ekranın 2 inç daha büyük olacağı da bildirildi.

Şu anda bu yeni katlanabilirler hakkında pek fazla ayrıntı mevcut değil. Birkaç sızıntı oldu, ancak akıllı telefonlar hakkında hala bazı sağlam detaylar bekliyoruz.