Galaxy Z Flip 4’ün basın görseli sızdırıldı

Galaxy Z Flip 4’ün basın görseli sızdırıldı

Galaxy Z Flip 4’ün basın görseli sızdırıldı

Özellikle serinin üçüncü modelleriyle yerini iyiden iyiye sağlamlaştıran Samsung, hem Galaxy Z Fold 3 hem de Galaxy Z Flip 3 modelleriyle rakiplerini toza dumana boğmuştu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İşte bu durumdan kuvvet alan Samsung, Ağustos ayında tanıtacağı Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 modellerinden tüm zamanların rekorunu bekliyor.

Biraz önce de belirttiğimiz gibi, Güney Koreli teknoloji devinin Ağustos ayı içerisinde düzenlenecek Unpacked etkinliğiyle bu iki yeni amiral gemisini tanıtması bekleniyor. Ancak duyum hesaplarının yeni cihazları görmek için bu kadar beklemeye niyeti yok.

Samsung ve Apple’a ilişkin son derece tutarlı paylaşımlarıyla dikkat çeken 91mobiles hesabı, Galaxy Z Flip 4’ün basın görselini paylaştı. Eğer paylaşılan bu görsel gerçekten yeni Flip modeline aitse, o zaman rahatlıkla Samsung’un yeni modelde oldukça önemli bir tasarım değişikliğine gittiğini söyleyebiliriz.

Bir önceki modelde gördüğümüz daha oval kenarlar ve köşelerden sonra, Galaxy Flip 4 modelinde daha düz ve keskin hatların tercih edildiğini görüyoruz. Tabi bu değişiklik, Samsung Apple’dan etkilenmiş söylentilerini de beraberinde getirdi. Çünkü Amerikalı teknoloji devi Apple’da iPhone 12 modelinde böyle bir tasarım değişikliğine gitmiş ve yeni modelinde öncekine nazaran çok daha düz ve keskin hatlara başvurmuştu.