Galaxy Z Flip 4’ün bataryası detaylandı

Galaxy Z Flip 4’ün bataryası detaylandı

Galaxy Z Flip 4’ün bataryası detaylandı

Samsung, bu günlerde tüm mesaisini yeni modeller olan Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4’e ayırıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Güney Koreli teknoloji devine yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre, Ağustos ayı içerisinde tanıtılması beklenen bu iki yeni model, hemen her gün bir şekilde kendilerini hatırlatmayı başarıyorlar. Bugünün yeni bilgisi ise, Galaxy Z Flip 4’den geldi.

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Galaxy Z Flip 3’ün yeni versiyonu olması beklenen Z Flip 4’de oldukça önemli bir donanım güncellemesine gidilmiş. Hatırlanacağı üzere, 2021 yılında satışa sunulan Galaxy Z Flip 3, hemen herkesten oldukça olumlu geri bildirimler almış, telefonun tek olumsuz yanı olaraksa, böylesi bir amiral gemisine yetersiz gelen bataryası gösterilmişti.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’da müşterileriyle aynı düşüncede olacak ki, bu yıl piyasaya sürülecek olan yeni modelde neredeyse %12’ye varan oranda daha büyük kapasiteli pil tercih etmiş.

Bugün internete düşen yeni görsellerden anlaşıldığı üzere, Galaxy Z Flip 4’de de tıpkı selefi gibi çift batarya olacak. Ancak bu bataryaların toplam boyutu 3.700mAh’ı bulacak ki bu da bir önceki modelden tam 400mAh daha yüksek kapasite manasına geliyor. Bakalım telefonların çıkış tarihlerinin yaklaşmasıyla birlikte, daha ne gibi detaylar öğreneceğiz.