God Of War 4 hamlesi yüzleri güldürdü

God Of War 4 hamlesi yüzleri güldürdü

God Of War 4'ün baş kahramanı Kratos’tan yepyeni haberler var.

God Of War’un dördüncü halkasının tanıtılması asla ama asla sorgulanmadı. Tam tersi, uzun süredir bu kült hikayenin devamını iple çekiyorduk. Kratos, Antik Yunanistan’daki tüm rakipleri ekarte etmiş ve sonunda kendisi de ölmüş (gerçi after credits ekranından sonra bunun gerçek olmadığına emin olmuştuk) gibi gözükmüştü. Şimdi ise Kratos geri döndü.


Sony PS Vita, PS3 ve PS4’te yayınlanan God of War: Ascension’un, hiçbir açıdan oyuncuları tatmin edememesi, devam oyununun önünü açtı. Ne olsa yapımcılar artık, hiçbir zaman olmadığı kadar hırslılar.


Kratos


God of War’un ardındaki beyin Cory Barlog, Kratos karakteri hakkında ilginç çıkarımlarda bulunuyor. Cory Barlog, “Bir senarist olarak geçmişi büyük zorluklarla geçen bir karakter yaratmaya çalıştım. Bununla da kalmadım; bu karakterin geleceği de son derece trajik olmalıydı. Onun yaratımı sırasında yüzlerce hata yaptık lakin  bunların hepsini düzeltmeyi bildik. Başarısızlıklarımızdan ilham alıp, başarı ile buluştuk.


LG G5 incelemesi


Baş karakterimiz, daima Zeus’un çabuk sinirlenen ve dışlanan oğluydu. Kratos ile Incredible Hulk arasında büyük benzerlikler var. Mark Ruffalo’nun, Avengers’taki repliğini hatırlayın: Sırrımı merak etmiştiniz, söyleyeyim, ben daima öfkeliyim. Kratos da, benzer tipte bir karakter. Daima öfkeli. Ailesinin kaybı yüzünden öfkeli… Ölümsüzlük laneti(!) yüzünden öfkeli. Ancak God of War 4’te onun öfkesini yatıştıracak bir karakter ortaya çıkacak. Ölü oğlu ile bağ kurabileceği bir figür. O, insanlığını yeniden bulacak.” ifadelerini kullandı.


God of War 4’ün, Sony PS4 platformunda yılın son çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS